Witamy na oficjalnej stronie naszego Zboru

W niedzielę 14.X., podczas nabożeństwa, usługiwać będą goście z Pakistanu

W najbliższą niedzielę w Kościele Bożym w Chrystusie (Zbór SYLOE), w Malborku przy ulicy Daleka 122, w sali nabożeństw, Słowo Boże głosić będą Goście z Pakistanu – pastorzy John Javed i Rachel John.

Pastor John Javed wraz z żoną Rachel John pracuje zawodowo. Ze swojej pacy utrzymuje swoją organizację Consuming Fire Ministries of Pakistan. Posiadają sierociniec. Zakładają kościoły. Zatrudniają kilkudziesięciu pastorów. Organizują olbrzymie ewangelizacje. Prowadzą program w Isaac TV – chrześcijańskiej TV,
która ma potencjalnie 1 mld odbiorców

https://www.youtube.com/watch?v=IIlhs0rhrw

https://www.youtube.com/watch?v=Y1uTuvPK66w

 

Przyjdź i Weź udział w tym Bożym Wydarzeniu. Po spotkaniu, w kawiarni Zboru będziecie Państwo mogli porozmawiać z gośćmi na wszelkie tematy. Tłumaczą Maciej i Agata Strzyżewscy goszczący parę pastorów w Gdańsku.

Maciej i Agata kilka miesięcy temu byli w Pakistanie ewangelizując i głosząc Słowo. Tych dwoje liderów Kościoła Ulicznego zaangażowało się m.in w ratowanie od niewolniczej pracy w tzw. „pakistańskich cegielniach” całe rodziny. Często osoby, które z rożnych przyczyn, popadły w nie zawinione długi, które wraz z rodzicami, i małymi dziećmi muszą odpracowywać niekończące się zobowiązania jako niewolnicy. Takie jest tam obowiązujące prawo. Maciej i Agata poruszeni problemem, i zainspirowani przez Johna Javed oraz Jego żonę Rachel – rozpoczęli tu w Polsce akcję pomocy i wykupywania z niewoli – wierzących w Chrystusa Pakistańczyków.

Przypomnijmy, kraju na wskroś muzułmańskiego

O tych i innych sprawach, zagadnieniach całego wschodniego kolorytu – będziecie się mogli Państwo dowiedzieć przychodząc tego dnia do Zboru. Spotkanie ma charakter otwarty,  każdy może przyjść i będzie mile widziany – bez względu na denominację i światopogląd. Bóg jest jeden!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *