Witamy na oficjalnej stronie naszego Zboru

INFORMACJE

Pierwszego sierpnia 2021 roku

Mamy zaszczyt zaprosić Was na niedzielne nabożeństwo do Zboru Syloe w Malborku.

Wspólne uwielbienie poprowadzi grupa uwielbienia z Gdańska a słowem podzieli się Piotr Bilecki. Trwajmy jednomyślnie aby Bóg był uwielbiony.

*******

Odbyło się nabożeństwo i miłe sercom kolejne spotkanie w ubiegłą niedzielę (25 lipca)

aktualne zaproszenie

W najbliższą niedzielę t.j. 25 lipca br. zapraszamy wszystkich na nabożeństwo ( godz. 10.30) w Zborze „SYLOE” Malbork ul Daleka 122.

Tego dnia będziemy gościć Pastora Wiesława Ziembę, postać nietuzinkową i z wielkim dorobkiem ewangelicznym, przyjaciela Zboru SYLOE i jego opiekuna duchowego*. Onże to głosić także będzie Słowo Boże w trakcie nabożeństwa.

Po nabożeństwie jak to bywa w naszym zborowym zwyczaju, będzie można spotkać się w rozmowach indywidualnych, lub dyskutując przy smakowitym cieście i napojach w wygodnych pomieszczeniach Zboru do tego przeznaczonych

Jeśli ktoś zechciałby przyjść po raz pierwszy do naszego z Zboru, nigdy nie tu był – tym bardziej byłoby nam miło gościć taką Osobę, takie Osoby! Bez względu na przynależność, kościół czy zbór do jakiego i którego czują się przynależni.
Jesteśmy otwarci na Wszystkich i dla Wszystkich. Wierzymy wszak w Tego Samego Pana Boga! – (kliknij i się przekonaj – https://syloemalbork.pl/wierzymy/ ).

Więc do zobaczenia w niedzielne przedpołudnie – więcej jak dotrzeć na stronie https://syloemalbork.pl/

  • WIESŁAW ZIEMBA – Jest współzałożycielem i liderem ruchu POLSKA DLA JEZUSA , członkiem Rady KOŚCIOŁA BOŻEGO W CHRYSTUSIE w Polsce.

Przez wiele lat pełnił funkcję pastora w Kościele Anastasis w Legnicy, w ostatnich latach rozwija posługę apostolską, służąc lokalnym społecznościom w Polsce i za granicą, wspomagając zakładanie nowych. Jego pasją jest głoszenie i nauczanie ewangelii o Królestwie Bożym. Główne akcenty dotyczą przywrócenia w Kościele Bożych standardów życia w każdej dziedzinie, a przez świadectwo Kościoła ustanawianie ich w kraju. Z żoną Wandą mają pięcioro dzieci: Esterę, Tomasza, Natalię, Joannę oraz Kubę.
Więcej o pastorze Wiesławie i Jego służbie – można przeczytać na stronie http://leaderstyle.pl/wiecej-niz-mentor-czesc-9-wieslaw-ziemba/

ZAPROSZENIE poprzednie byłe

Kościół Boży w Chrystusie – Zbór Syloe w Malborku – zaprasza wszystkich w najbliższą niedzielę 20 czerwca br. o godzinie 10.30 na wspólne nabożeństwo przy ul. Dalekiej 122 w Malborku (siedziba FPH ARCONA) z Elbląskim Zborem „Jestem” (KBwCH). Słowo Boże głosić będą liderzy Misji Ojcowskiego Serca Boga – Magdalena i Ryszard Sadowscy. Od lat usługujący kościołowi w Polsce, jako obdarowani proroczo duszpasterze i nauczyciele (więcej pod adresem https://mosb.pl/strona-glowna/kim-jestesmy/
Po nabożeństwie Pastor Piotr Furgała wraz społecznością Zboru zaprasza wszystkich, którzy przybędą tego dnia (bez względu na wyznanie i przynależności) – na piknik zborowy – tereny zielone przy Arconie. Będzie można uraczyć się grillowymi i sałatkowymi smakowitościami, porozmawiać, podelektować się rozmowami i budowaniem wzajemnych relacji.

*****************************

Pozostałe informacje które przebrzmiały w czasie;

Kochani ważna informacja – mówiąca o wstrzymaniu środowych spotkań biblijnych – wrócimy do nich po okresie wakacyjnym. Tak więc już w tę środę i do czasu odwołania zostają one wstrzymane.

W najbliższy piątek (t.j. 28.V) w Zborze SYLOE
ul. Daleka 122

Nowe a zarazem nieustannie powtarzane, ciekawe i refleksyjne – to już kolejny raz mamy zaszczyt zaprosić Was na „Środowe spotkania biblijne”.

Kościół Boży w Chrystusie – Zbór SYLOE informuje

Sobota 8 maja 2021

SOBOTNI KOŚCIÓŁ ULICZNY w Malborku

Dzisiaj o godzinie 16.00 parking przy bramie Garncarskiej. Czekał tu pokarm dla ducha i ciała. Potrzebujesz pomocy, modlitwy, rozmowy?! … Przychodź na te spotkania bez obawy odtrącenia!

Inf. z ubiegłego tygodnia;

W najbliższą niedzielę, t.j. drugiego maja br. gościć będziemy Pastora Jerzego Rycharskiego z Kalisza. Będzie On głosił Słowo Boże.

Ponadto pragniemy przypomnieć

oraz